ورق کامپوزیت ارزان

ورق کامپوزیت از جمله مصالحی است که استفاده از آن از بیست سال گذشته در عرصه ساختمان سازی کشور ما مورد توجه قرار گرفته شده است.

در زمان ورود این ورق ها به کشور ، پیش بینی میشد که ایام کوتاهی در ایران مورداستفاده قرار گیرد و مانند بسیاری از مصالح مدرن به زودی به فراموشی سپرده شود.

لیکن علیرغم مشکلات قانونی که برای محدود کردن استفاده از این متریال در کشور به غلط وضع شده ، به رغم گدشت بیست سال هنوز یکی از مصالح پرطرفدار نمای ساختمان میباشد.

در منوی روبرو موارد مرتبط با نمای کامپوزیت به تفکیک مورد بررسی قرار گرفته است:

مشخصات ورق کامپوزیت / نمای کامپوزیت / نصب نمای کامپوزیت / قیمت ورق کامپوزیت / ورق کامپوزیت ارزان / هزینه اجرای نمای کامپوزیت / ورق کامپوزیت نسوز،ورق کامپوزیت ضد حریق / رنگ بندی نمای کامپوزیت / نمای کامپوزیت قوسی / طراحی نمای کامپوزیت / عکس نمای کامپوزیت ساختمان - اداری ،تجاری ، مسکونی / مقالات 

در بخش مقالات نیز سعی شده ، آخرین مقالات منتشر شده در سایت های معتبر معماری ترجمه شود تا این مقالات به ارتقای کیفی دانش فنی موضوع کامپوزیت کمک کند.

عمدتا این سایت ها، سایت های با رنکینگ عالی در ارتباط با موضوع نمای ساختمان میباشند. ( مانند آرچ دیلی و یا سایت اصلی شرکت آلوکوباند )

مسایل مهم در ارتباط با اجرای نمای کامپوزیت را به موارد زیر خلاصه کرد:

قیمت ورق کامپوزیت

هزینه مصالح مصرفی و غیر مصرفی

دستمزد اجرا

برای هر کدام از آیتم های اشاره شده میتوان به تفصیل مطالبی بیان کرد که جزییات مورد اشاره میتواند در تصمیم گیری سازندگان و کارفرمایان بسیار موثر باشد.

کیفیت های متفاوت ورق های نما، برند های معتبر و غیر معتبر موجود در بازار ، نحوه انتخاب پیمانکاران مجرب حاضر در این عرصه ، اشراف به جزییات طراحی و اجرایی ، اطلاع از توان فنی پشتیبانی کننده در بازار کامپوزیت میتواند مسایل چالش  برانگیزی در پیش روی استفاده کنندگان و طراحان نمای ساختمان باشد.

 

 

 

اشتراک گذاری در صفحات اجتماعی
× با ما در واتس آپ در ارتباط باشید
//]]>